18 de novembre de 2019  
   
 
2019b (Després de les eleccions municipals)
 
 

PortadaFitxer General 2019bDiputacionsBarcelona

 
 
    següent
Diputació de Barcelona 2019b
Després de les eleccions municipals

Rambla de Catalunya, 126
08008 Barcelona
Telèfon: 93-402 22 22
Fax: 93-402 22 92
 diputacio.bcn@diba.cat
 http://www.diba.cat

Presidenta

Núria Marín Martínez    PSC - CP    L'Hospitalet de Llobregat

Vice-presidents

Jaume Collboni Cuadrado    PSC - CP    Barcelona
Carmela Fortuny i Camarena    JUNTS    Sant Cugat del Vallès
Ferran Mascarell i Canalda    JUNTS    Barcelona
Núria Parlón Gil    PSC - CP    Santa Coloma de Gramenet

Diputats

Alba Barnusell Ortuño    PSC - CP    Granollers
Xesco Gomar Martín    PSC - CP    Mataró
Alfredo Vega López    PSC - CP    Terrassa
Juan Luis Ruiz López    PSC - CP    Vilanova i la Geltrú
Òscar Sierra Gaona    PSC - CP    La Llagosta
Lluïsa Moret Sabidó    PSC - CP    Sant Boi de Llobregat
Carlos Ruiz Novella    PSC - CP    Viladecans
Rubén Guijarro Palma    PSC - CP    Badalona
David Escudé Rodríguez    PSC - CP    Barcelona
Eva Maria Meno Cantador    PSC - CP    Badia del Vallès
Javier Silva Pérez    PSC - CP    Polinyà
Pilar Díaz Romero    PSC - CP    Esplugues de Llobregat
Manuel Enric Llorca Ibáñez    PSC - CP    Sant Andreu de la Barca
Pere Pons Vendrell    JUNTS    Subirats
Josep Arimany Manso    JUNTS    Vic
Neus Munté i Fernàndez    JUNTS    Barcelona
Josep Tarín Canales    JUNTS    Talamanca
Joan Carles Garcia Cañizares    JUNTS    Tordera
Jordi Fàbregas i Colomer    ERC - AM    Sant Pere de Torelló
Maria Sayabera Seuba    ERC - AM    Òdena
Antoni García Acero    ERC - AM    L'Hospitalet de Llobregat
Mireia Besora Sans    ERC - AM    Capolat
Montserrat Benedí Altés    ERC - AM    Barcelona
Eva Baró Ramos    ERC - AM    Barcelona
Rubén Arenas García    ERC - AM    Sant Adrià de Besòs
Oriol Lladó Esteller    ERC - AM    Badalona
Rosa Funtané i Vilà    ERC - AM    Montgat
Francesc Teixidó i Pont    ERC - AM    Mataró
Gabriel Fernàndez i Díaz    ERC - AM    Sabadell
Josep Ramon Mut i Bosque    ERC - AM    Cervelló
Martí Pujol Casals    ERC - AM    Llinars del Vallès
Dionís Guiteras i Rubio    ERC - AM    Moià
Annabel Moreno i Nogué    ERC - AM    Arenys de Mar
Olga Serra i Luque    ERC - AM    Vacarisses
Rafael Duarte Molina    Comuns    El Prat de Llobregat
Laura Pérez Castaño    Comuns    Barcelona
Joan Subirats Humet    Comuns    Barcelona
Gemma Tarafa Orpinell    Comuns    Barcelona
Jonatan Fornés Martínez    Comuns    Santa Coloma de Gramenet
Celestino Corbacho Chaves    Cs    Barcelona
Lluís Tejedor Fabregat    Cs    Sant Boi de Llobregat
Salvador Tovar Funes    Cs    Santa Coloma de Gramenet
Adrián Hernández Moyano    Cs    Sabadell
Xavier García Albiol    PP    Badalona
Daniel Gracia Álvarez    PP    Badalona
Lluïsa Melgares Aguirre    TxT    Terrassa

 
  Federació de Municipis de Catalunya | Via Laietana, 33 6è 1a - 08003 BARCELONA | Tel. 93 310 44 04 - Fax: 93 310 71 03  
  www.fmc.cat | Fitxer d'ens locals de Catalunya